ימי כיף לעובדי הייטק: 5 רעיונות לגיבוש עובדים

על ידי השקעה בגיבוש עובדים, ארגונים יכולים ליצור סביבת עבודה חיובית יותר, לקדם רווחה ולהגדיל את התפוקה. פעילויות אלו מספקות הזדמנויות לעובדים להציג את החוזקות שלהם, לפתח מיומנויות חדשות, ליצור קשר עם עמיתיהם ולחוות חוויה בלתי נשכחת. אם גם אתם רוצים להפיק יום כיף, להלן חמישה רעיונות שיכולים להתאים לעובדי הייטק. מוכנים? בואו נתחיל!

יום כיף ב LAKE TLV

בלב העיר תל אביב ממוקם פארק LAKE TLV המציע לעובדים חוויה בלתי נשכחת, וזאת במסגרת של גלישת מים המתבצעת במסגרת של פעילות מים מדליקה ומהנה במיוחד. למעשה, באגם העובדים יכולים לקחת חלק בפעילות המתבצעת באמצעות סקי מים בכבלים, כאשר מדובר בספורט מהנה שיכול להתאים גם לעובדים שמעולם לא התנסו. אפשר לקיים יום גיבוש מהנה בתל אביב במסגרת של שהות במתחם ואשר כולל שלל פינוקים כמו למשל פינות ישיבה נוחות שבהן הם יכולים לשבת ולשוחח בנוחות, אוהל ענק עם צל למנוחה כמו גם אפשרות להציב עמדות מסאג' וכן מגוון של פעילויות כמו למשל מטקות, כדורגל ועוד, בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

סדנת שוקולד

סדנת שוקולד היא פעילות מתאימה לעובדי הייטק מכיוון שהיא מציעה הזדמנות ייחודית לעסוק בפעילות יצירתית ומעשית השונה לחלוטין משגרת העבודה היומיומית שלהם. בסדנה העובדים עובדים עם הידיים ונעזרים בהדרכה כדי ליצור יצירות שוקולד כמו למשל פרלינים בעבודת יד. זו יכולה להיות דרך מצוינת לשבור את המונוטוניות של יום העבודה ולקדם עבודת צוות ושיתוף פעולה בין העובדים. בנוסף, כולם אוהבים שוקולד, ולכן מדובר בדרך מהנה וטעימה להתחבר עם עמיתים, ולקחת את התוצרים הביתה.

חדר בריחה

חדר בריחה הוא פעילות מומלצת ביותר לגיבוש עובדים שכן היא מקדמת עבודת צוות, תקשורת ויכולת פתרון בעיות. בחדר בריחה, המשתתפים נדרשים לעבוד יחד כדי לפתור חידות וחידות על מנת לברוח מחדר תוך מגבלת זמן מוגדרת. פעילות כמו חדר בריחה דורשת מהעובדים לשתף פעולה ולתקשר ביעילות, מה שיכול לעזור לבנות אמון ולחזק את הקשרים בתוך הצוות. זה גם מאפשר לעובדים להציג את החוזקות האישיות, כמו גם ליצור קשרים חברתיים עמוקים יותר עם עמיתים לעבודה, במסגרת של השתתפות פעילה שיכולה גם לעורר את הילד הפנימי שבהם.

 

 

סדנת צילום

סדנת צילום יכולה להיות דרך מצוינת לקדם גיבוש עובדים כחלק מיום כיף. פעילות זו מעודדת עובדים לצאת מאזורי הנוחות שלהם ולפתח מיומנויות חדשות, תוך טיפוח יצירתיות ודמיון. במהלך הסדנה, העובדים יכולים ללמוד על היבטים שונים של צילום, כמו קומפוזיציה, תאורה   וכן שלל טיפים שיכולים לסייע להם לא רק לצלם באופן טוב יותר, אלא גם לנצל את הפעילות לטובת צילומים משותפים. מדובר בסדנה מבוקשת שמצליחה גם לחבר אבל גם ליצור מיומנת חדשה.

יום ספא

בסביבת העבודה המהירה והעמוסה של עובדים בעידן המודרני, חשוב לעובדים להקדיש זמן לעצמם ולטעון מצברים. יום ספא מציע אווירה שלווה ושלווה בה העובדים יכולים להירגע ולהוריד מתח, וזאת באמצעות טיפולים שונים כגון עיסויים, וטיפולי גוף. פעילויות כמו זו יכולה להגביר את המורל, ואף ליצור הזדמנות לעובדים להתחבר ולהתחבר אחד לשני בסביבה מרגיעה ומפנקת במיוחד.

לסיכום

פעילות גיבוש לעובדים היא דרך מעולה לשפר הדינמיקה של הצוות, לטפח תקשורת ובניית מערכות יחסים. בין אם זה דרך ביקור בגלישת סקי מים, סדנת שוקולד, חדר בריחה, סדנת צילום או יום ספא, העובדים יכולים לקחת הפסקה משגרת היומיום, ולהתגבש במסגרת של יום גדוש בפעילות.

נגישות