עושים טרייד אין על הרכב הישן – ומגיעים לעבודה עם מכונית חדשה!

אם אתם עובדי הייטק עם רכב ישן או בכלל רכב שהייתם רוצים לשדרג, כיצד תעשו זאת? מהיכן תרכשו את הרכב שמתאים לכם ביותר? וכיצד תמכרו את הרכב הישן בצורה משתלמת וגם מהירה? מסתבר שיש פתרון מצוין עבור שני האתגרים ביחד! עסקת טרייד אין על הרכב הישן. מה זה אומר בפועל? והיכן מומלץ לבצע עסקה כזו?

טרייד אין – עסקה מיוחדת, יתרונות מיוחדים

טרייד אין היא עסקה משולבת, בה מוכרים רכב וגם קונים רכב אחר בו זמנית. אכן, סוג עסקה מיוחד במינו שגם מציע יתרונות מיוחדים. הרעיון הבסיסי פשוט למדי: תנו את הרכב הישן שלכם, הוסיפו לכך סכום כסף שמציע העסקה מבקש וקבלו את הרכב החדש שבו אתם מעוניינים. סכום הכסף שתתבקשו להוסיף מייצג את ההפרש בין שתי עסקאות המשנה שיש כאן: מכירת רכבכם הישן וכמה תקבלו תמורתו ורכישת הרכב החדש וכמה הוא עולה. תוכלו לקבל עסקת טרייד אין משתלמת, במידה ותפנו לגורם איכותי ואמין (ובהמשך נביא דוגמה מצוינת לכך). כאמור, כל זאת מבוצע בפועל כעסקה אחת ולכן היא גם מכונה בשם טרייד אין.

אז מהם היתרונות עבורכם?

עסקת טרייד אין תספק לכם את היתרונות הבאים:

  • חסכון בטרחה – העסקה חוסכת מהלקוח את הטרחה הלא מעטה של טיפול בכל הכרוך במכירת הרכב הישן וברכישת רכב חדש. אפילו שלב בירוקרטי כמו העברת בעלות גוזל זמן במכירה רגילה, לא כל שכן התהליך כולו.
  • מהירות – אחד היתרונות המובהקים של עסקאות טרייד אין הוא במהירות ביצוען. השגת הרכב החדש ומכירת הרכב הישן, מתבצעות בתהליך אחד זריז, באותו המקום.
  • רכישה מגורם אמין – עסקת טרייד אין עם חברה אמינה (כמו זו שנציג מייד), מבטיחה שאתם פועלים מול גורם אמין, שניתן לבטוח בו. זו היא נקודה חשובה במיוחד, כאשר עושים שתי עסקאות רגישות במקביל ולא רק אחת. וזהו בדיוק המצב המיוחד בטרייד אין!
  • משתלם כספית – בעסקה כזו מול חברה גדולה, עשויים לקבל על הרכב הישן מחיר טוב יותר מאשר במכירה רגילה.
  • ותמיד יש רכב – שילוב מיוחד זה של מכירה ורכישה במקביל, גם מונע מצבים בהם נשארים זמנית בלי רכב.

 

בדיוק מה שחיפשתם

בין יתרונותיה ובשורה התחתונה, עסקת טרייד אין מאפשרת לכם להשיג בדיוק את הרכב שרציתם. יצרן, דגם, תכונות משנה שחשובות לכם – הכול זמין ובמחירים נוחים ומשתלמים. מעוניינים למשל במערכת מולטימדיה איכותית ברכב? להקשיב למוזיקה החביבה עליכם, כגון שידורי רדיו 103fm, באיכות הטובה ביותר? עסקת טרייד שתבצעו אצל מומחים כמו טרייד מוביל, תספק לכם התאמה מרבית לדרישותיכם.

מה מציעה טרייד מוביל?

טרייד מוביל היא חברת טרייד אין רשמית של יבואני רכב מקומיים מובילים. היא מציעה לרכישה במסגרת עסקאות טרייד אין, מגוון רחב במיוחד של רכבים שמורים היטב. זאת, במבחר דגמים, כולל רכבים חדשים ורכבים מבעלות קודמת, רכבים שהיו בבעלות פרטית, רכבי 0 ק"מ, רכבי יוקרה ורכבי שטח. ברכישת רכב אצלה, תוכלו לבחור מתוך מגוון אפשרויות של אחריות בסיסית ושל אחריות פרימיום. טרייד מוביל מציעה עד 100% מימון וכן הטבות ייחודיות במסלולי ביטוח חובה ומקיף. לחברה סניפים בערים חיפה, פתח תקווה, רמת השרון וראשון לציון.

לסיכום

כעובדי הייטק, סביר שיש לכם את היכולת להרשות לעצמכם רכב חדש ומשובח. כעת, יש לכם גם את הדרך המהירה והנוחה לעשות זאת!

נגישות