זקוקים לפרילנסר בתחום התוכנה? באתר XPLACE תוכלו למצוא אותו!

העולם המודרני של היום, בנוי על טכנולוגיה מודרנית במגוון תחומים. בתי החולים היום מנוהלים בצורה אלקטרונית, משרדי ענק מושתתים על תוכנות מחשב וחברות מזון ענקיות מבצעות ניתוחים חוזרים ונשנים על כלל מאגרי המידע שמצטברים אצלם. כלל העבודות הללו, דורשות אנשי מקצוע מובילים בתחומם, מומחים בתחום מסוים או אחר, והחברות השונות והפלטפורמות השונות למיניהן שמתעסקות עם הנושאים הללו, צריכות להגיע אל אותם מומחים, פרילנסרים בעיקר ולגייס אותם לפרויקטים השונים. כאן מגיעה הבעיה, כאשר אותם מגייסים לא מוצאים את ידיהם ואת רגליהם בעולם אנשי המקצוע. בדיוק לשם כך, באתר XPLACE הוקמה פלטפורמה לגיוס פרילנסרים בתחומים שונים, אותם נפרט בפניכם כעת.

מהו האתר XPLACE?

באתר זה, ישנה מעין זירת ענק, אליה מקושרים אלפי פרילנסרים במגוון קטגוריות. אותם פרילנסרים עוברים כמובן סינון באתר, כישוריהם השונים בתחומם נבדקים, ובסופו של תהליך, הם נכנסים למאגרים של האתר, תחת הקטגוריה המדויקת שמתאימה לשירות שהם מומחים בלספק. כעת, תורם של בעלי העסקים להיכנס לאתר ולקטגוריה המתאימה, ולחפש תחת תתי הקטגוריות את אותו פרילנסר שיכול לבצע את המשימה והוא מומחה בתחומו. לאחר הליך קצר של חיפוש וקישור בין המעסיק לפרילנסר דרך תיווכו המקצועי של האתר, העבודה יכולה להיות מבוצעת בצורה הטובה ביותר, המשכורת תועבר לפרילנסר, ובנוסף הוא ידורג על ביצוע העבודה שלו ומהירותה.

השירותים המוצעים באתר

כעת, ננסה לעשות לכם מעט סדר בכלל התחומים עבורם תוכלו כבעלי עסקים למצוא את המומחים בתחום לו אתם נזקקים, ובנוסף לפרילנסרים השונים, בתחומים אליהם אתם יכולים להתמיין ולהציע את שירותיכם.

 

 

תחום הפיתוח והתוכנה

באתר XPLACE, תוכלו למצוא מגוון רחב של פרילנסרים, שיכולים לבצע עבורכם פרוייקטים בתחום התוכנה. הכוונה היא בדרך כלל, לעסק קטן או גדול, שזקוק לתשתית של תוכנה מורכבת, אלגוריתם שיתפעל מערכת או שירות מסוים, או לחלופין תוכנה פשוטה יותר שיכולה להקל על ניהול העסק שלכם.

לכל הצרכים הללו, תוכלו כבעלי עסקים למצוא שירות מצאים באתר ופרילנסרים מומחים בתחום ובתת התחום לו את זקוקים לתוכנה. נוסיף, כי לעיתים רבות, ישנן חברות היי-טק גדולות שמעסיקות עובדים רבים, אך גם הן יכולות להזדקק לפרויקטים קצרי טווח למתכנתים, והן לא מעוניינות לשכור אותן ולהתחייב להם כעובדים לטוח ארוך. גם במקרים הללו, האתר XPLACE הוא הפתרון היעיל ביותר עבורן.

כתיבת תכנים

לבעלי מקצוע רבים, יש בלוגים ותכנים אותם הם מעלים בקביעות לרשתות החברתיות ולאתר האינטרנט שלהם. תכנים אלו, גוזלים זמן רב מבעלי העסקים וקל הרבה יותר לרכוש שירות של כותב תוכן פרילנסר בתחום, שיוכל להעלות מגוון תכנים איכותי ומעניין לאתר העסק ולרשתות החברתיות, וכך הוא יפנה לכם כבעלי עסקים זמן רב והתעסקות מיותרת, ובנוסף הוא יגרום לאתר שלכם לעלות ברשימות החיפוש השונות במנועי החיפוש השונים למקומות הראשונים בשורות החיפוש.

יתרונות רבים אלו, הם במרחק של חיפוש ובחירת כותב תוכן מכם, דרך פלטפורמת השכרת הפרילנסרים של XPLACE. כל מה שנשאר לכם הוא לבחור את כותב התוכן המתאים, לתאם אתו את הנושאים השונים עליהם הוא יכתוב ולצאת לדרך.

שירותים נוספים

באתר יש גם גרפיקאים, מפתחי אפליקציות, מעצבי אתרים ועוד מגוון של נותני שירותים ומומחים בתחום זה או אחר.

מדוע XPLACE?

האתר מנוהל על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר, הוא אמין ביותר ובעל ביקורות מצוינות מכלל נותני השירותים ובעלי העסקים שמשתמשים בו.

לסיכום

כל מה שנשאר לכם הוא להיכנס לאתר.

נגישות