מהם שירותי הענן השונים שארגונים וחברות זקוקים להם?

שירותי ענן הם כיום חלק בלתי נפרד מנוף המחשוב העסקי המודרני. מה שהתחיל לפני כמה שנים כחידוש מעניין, זכה בהדרגה לאימוץ של עסקים שהעזו לחדש ולנסות טכנולוגיות מתפתחות. בהמשך וכיום, הדבר הפך לסטנדרט ולדרך נפוצה להרחיב את תשתיות המחשוב של העסק. כיום, עומד בפני עסקים מבחר עצום של סוגי שירותי ענן לבחור מהם. אז לאילו שירותים מסוג זה אתם זקוקים?

אתגר הבחירה

עצם ההיקף הרחב של אפשרויות לגבי שירותי ענן, מציב אתגר של בחירה בשירותים המתאימים לכם ביותר. מה בדיוק דרוש לכם, נובע כמובן גם מאופי פעילותכם העסקית. בפועל, כל עסק משתמש רק בחלק מזערי ביותר מההיקף האדיר של שירותי ענן שזמינים. עם זאת, ישנם כמה סוגי שירותי ענן, שדרושים כמעט תמיד לכולם. אם צורכים זאת ממקור איכותי כגון חברת יוניבו ישראל, מקבלים גם אבטחה גבוהה ותמיכה מקצועית. סביבת עבודה בענן מאפשרת לעבוד מכל מקום ובכל זמן והיא מבטיחה רציפות עסקית בפעילותכם. למרות שעדיין יידרש מחשוב פנימי בעסק, תוכלו בצורה כזו לצמצם אותו באופן ניכר ובכך לחסוך במשאבים שונים. בואו נראה כמה דוגמאות, לשירותי ענן שסביר מאוד שיתאימו לכם:

שירותי דואר עסקיים שונים

הדואר האלקטרוני הוא סטנדרט בעולם העסקים, מזה שנים רבות. למעשה, שיטות תקשורת חדשות מוצגות כל הזמן – למשל הפקס בדעיכה, בעוד שמסרים מידיים כגון ווטסאפ צצים בשטח וצוברים פופולאריות. אבל הדואר האלקטרוני נשאר תמיד במרכז העניינים. פירוש הדבר, שחשוב במיוחד לספק עבורו פתרון מתקדם ואמין עבור העסק. יוניבו תתאים עבורכם מערכת דואר עסקי, אשר מתאימה לדרישותיכם המיוחדות. זאת, כולל שירותי דואר אלקטרוני של ספקי הענן המובילים.

 

 

מרכזייה טלפונית בענן

תקשורת טלפונית היא עוד היבט מרכזי מאוד וקבוע בפעילות עסקים. מרכזייה טלפונית מתקדמת בענן, תספק לכם את כל הדרוש ותוסיף לכך מבחר יכולות מתקדמות ושימושיות. זאת, לצד היתרונות המיוחדים שמספקת סביבת הענן. לדוגמה:

  • IVR – בעזרת Interactive Voice Response תוכלו לספק מענה אוטומטי למתקשרים לעסק שלכם, 24 שעות ביממה. המתקשרים יוכלו לנתב את עצמם לבד לשלוחה מבוקשת, להשאיר הודעה, לקבל לבד מידע ועוד.
  • הקלטת שיחות – לעתים נדרשת בעסקים הקלטת שיחות. תכונה זו במרכזייה בענן, היא קלה מאוד לשימוש וכך גם ניהול ההקלטות שביצעתם.
  • אינטגרציה עם מערכות צד ג' – יכולת לשלב בפעולת המרכזייה מידע ותהליכי עבודה, ממערכות מידע אחרות. למשל הצגת פרטי לקוח מתקשר באופן אוטומטי, בפני נציג העסק שלכם. זאת, באמצעות זיהוי המתקשר דרך מערכת הטלפוניה הענן, לצד שליפת הפרטים לגביו ממערכת ה-CRM שלכם.

שירותי התאוששות מאסון

שירותי עזר להתאוששות מהירה במקרי כשל במחשוב, הם תוספת חשובה ואפילו קריטית לפעילותו של כל עסק. אצל חברת יוניבו תוכלו לקבל שירות מסוג זה, בשני אופנים. תוכלו לבחור בין גיבוי לענן לבין פתרון מתקדם יותר, של הכנת אתר התאוששות מאסון למקרי חירום.

עוד על יוניבו

חברת יוניבו היא חברה וותיקה, אשר הקימו שני מומחי טכנולוגיה ומחשוב מנוסים – הנרי חזות ודורון לוין. לשניים ניסיון רב בתפקידי תכנון וביצוע לחברות מהגדולות במשק, כגון התעשייה האווירית, האוניברסיטה העברית ומשרד הביטחון. יוניבו מהווה One Stop Shop לטכנולוגיה לעסקים, כולל ייעוץ מקצועי, הקמת מערך מחשוב, תמיכה טכנית 24/7 וכאמור – מבחר שירותי ענן איכותיים.

לסיכום

אל תישארו מאחור! נצלו את היתרונות הרבים של שירותי הענן עבור עסקים ואם כבר עושים זאת, אז כדאי לבחור בשירותי ענן מחברה מבוססת ואיכותית כגון יוניבו.

נגישות