טסים לנסיעת עסקים? יכול להיות שתצטרכו לבצע בדיקות קורונה לפני העלייה למטוס

מאז פרוץ מגפת הקורונה בשנת 2020 התרחשו שינויים דרמטיים בכל תחום בחיים, כולל בענף התעופה. אם עד לפני פרוץ המגפה ניתן היה לבצע את תהליך הזמנת הטיסה והעלייה למטוס בקלות ובנוחות, כיום בעקבות הגבלות של משרד הבריאות וכן החלטות מדיניות של מדינות, כל מי שעתיד לטוס מעבר לים ובוודאי לטיסות עבודה צריך לבצע בדיקת קורונה לפני העלייה למטוס. מדוע וכיצד ניתן להיערך לכך? כל הפרטים בכתבה הבאה.

בדיקת קורונה לפני טיסה – כל מה שצריך לדעת

אם אתם מתכננים לטוס לנסיעת עסקים, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם עולים על טיסה. בראש ובראשונה, חברות תעופה רבות דורשות מהנוסעים לעבור בדיקת COVID-19 לפני העלייה למטוס, וזאת מתוך מטרה לוודא כי אף נוסע אינו נושא את הנגיף שהדביק מיליוני בני אדם, והוביל לסגר חברתי שלא נראה כמותו מזה כ-50 שנה. חשוב מאוד לבדוק את הדרישות של חברת התעופה שאיתה אתם טס, כמו גם את כל התקנות המקומיות או הלאומיות בערים היוצאות, מתוך מטרה להבטיח כי תוכלו לעלות על הטיסה ולהיכנס ליעד, בכפוף לתוצאות הבדיקה. באתר הזה תוכלו לקבל את כל המידע אודות בדיקות קורונה מהירות לפני טיסה, וזאת כחלק מהבנה כי מדובר בחלק בלתי נפרד מההכנות. לאור שינוי מדיניות של לא מעט מדינות ברחבי העולם, ביצוע הבדיקה הזו יכול לסייע גם לטובת עמידה בתנאים של כל מדינה, אבל גם מתוך מטרה להבטיח כי אתם לא נושאים את הנגיף, ובהתאם לכך עלולים להדביק.

שימו לב כי רצוי עוד לפני הטיסה לבחון את ההנחיות העדכניות של משרד הבריאות כאן בישראל אשר  מעדכן דרך האתר הרשמי את רשימת המדינות המאפשרות להיכנס לגבולות ללא צורך בבדיקה, ואילו איזה מדינות עדיין דורשות מהנוסעים בדיקות קורונה עדכניות. את הבדיקה רצוי לבצע כ-48 שעות טרם הטיסה, וכן לוודא כי היא מתורגמת לאנגלית.

 

 

בדיקה קורונה לפני טיסה באמצעות המעבדה המתקדמת ביותר בישראל

באמצעות פנייה למעבדת AIDG תוכלו לבצע את הבדיקה באופן מהיר ויעיל, וזאת מאחר והמעבדה הזו מחזקה בנקודות דגימה בכל רחבי הארץ אשר מאפשרות לכם להיבדק בקלות, ובסמוך למקום המגורים. קבלת האישור אודות תוצאות הבדיקה מתקבל בשפה האנגלית, כך שניתן יהיה להציג אותו רגע לפני שאתם עולים לטיסה שלכם. לצד זה, הבדיקות שמגיעות למעבדה מפוענחות באמצעות מומחים בעלי שם שצברו ניסיון של שנים רבות בתחום, כל זאת מתוך מטרה להעניק לכל מי שעתיד לטוס לטיסת עסקים מעבר לים או חופשה. כלל הבדיקות מאושרות על ידי משרד הבריאות, כאשר לבצע בדיקת אנטיגן מהירה או בדיקת PCR. מדובר בהזדמנות לקבל את המענה לו אתם זקוקים דרך מעבדה בעלת ניסיון וכזו שמקפידה על מתן שירות מקצועי ואיכותי בעבור כל נוסע.

לסיכום

מגפת הקורונה עדיין איתנו, ולכן בעבור אנשי עסקים הטסים לחו"ל, יש צורך לדאוג לבדיקת קורונה עדכנית. ללא בדיקה לא תוכלו לעלות על הטיסה או להיכנס לגבולות המדינה, ובשביל למנוע אי נוחות, זה הזמן לפנות למעבדה המקצועית של AIDG אשר מבצעת בדיקות המאושרות על ידי משרד הבריאות. באתר הרשמי של המעבדה תוכלו לקבל את כל הפרטים אודות נקודות הבדיקה הפרוסות ברחבי הארץ, כמו גם לקבוע תור, ובכך להתכונן לקראת הנסיעה שלכם תוך הבנה כי מדובר בחלק בלתי נפרד ממציאות בעולם התעופה, על רקע של התפרצות מגפה כמו מגפת הקורונה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות