מרכז ההייטק של גוש דן: הכירו את פארק עתידים בתל אביב!

פארק עתידים, הממוקם בתל אביב, הוא אחד ממרכזי ההיי-טק והחדשנות המובילים והבולטים בישראל. הפארק הוא ביתם של סטארט-אפים לצד חברות מבוססות, מה שהופך אותו למרכז משמעותי המשלב לחדשנות ועבודה. בסקירה הבאה נציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת אודות מרכז ההייטק של גוש דן – פארק עתידים. מוכנים? בואו נתחיל!

מרכז הייטק המשלב חדשנות ועבודה – כל מה שצריך לדעת אודות פארק עתידים

פארק עתידים, הממוקם בצפון תל אביב, הוא מתחם ייחודי המשלב בין מרכז חדשנות המיועד בעבור חברות הייטק וכן מתחם עבודה משותף המשלב עמדות עבודה פרטיות, חדר ישיבות וכן מענה המותאם באופן אישי לצרכים של בעלי עסקים, כל זאת עם אווירה קהילתית חמה ואוהדת. הפארק מציע מגוון יתרונות לעסקים, כולל מיקום מעולה, סביבה תומכת וגישה למשאבים, כמו למשל קרבה לנתיבי תחבורה מרכזיים, מסעדות ובתי קפה סמוכים וכן גן ילדים. לצד זה, פארק עתידים תל אביב הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל יצירת סביבה עבודה של מנצחים.  הסיבה לכך מתרחשת על רקע של יכולת לבצע השכרה של משרדים בהתאם לצרכים האישים, החל מעבודה בחלל עבודה משותף ועד להשכרה של שטחי מסחר.

כיום המתחם מונה למעלה מ-80 חברות מובילות במשק הישראלי, כולל מגוון רחב של עסקים וסטרטאפים בתחום ההייטק. ההקפדה על מענה שאותו מקבל כל בעל עסק וכן אפשרות לקדם את העסקים שלכם במסגרת של קשרים הדוקים עם בעלי עסקים וחברות הוא בעל משמעות אדירה, וזאת בשל היכולת לנצל את הסביבה העסקית התוססת שהופכת את הפארק הזה לאחד מאזורי התעסוקה המבוקשים ביותר בישראל, ובעיר תל אביב בפרט.

 

סביבה דינאמית התומכת בקידום

פארק עתידים בעיר תל אביב מציע סביבה שיתופית וחדשנית המטפחת יצירתיות, חדשנות ויזמות, גם בעבור בעלי עסקים במגזר העסקי והפרטי ובייחוד בעבור סטרטאפים וחברות המתמחות בענף ההייטק. הפארק מספק הזדמנויות רבות לחברות היי-טק ליצור קשרים, לחלוק ידע ולשתף פעולה בפרויקטים, וזאת במסגרת של כנסים מקצועיים וכן פעילויות קהילתיות המתבצעות מתוך מטרה לחזק את הקשרים העסקיים. זה יכול להוביל לפיתוח רעיונות חדשים וליצירת שותפויות אסטרטגיות שיכולות לסייע לחברות היי-טק לצמוח ולהצליח, בוודאי במציאות מאתגרת בענף העסקים. בנוסף, פארק עתידים הוא מתחם חדשני שתוכנן לענות על הצרכים של חברות הייטק. המתחם מציע מגוון חללי עבודה מודרניים וגמישים, לרבות משרדים פתוחים, משרדים פרטיים וחללי עבודה משותפים. בנוסף, המשרדים מצוידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר ומציע מגוון רחב של שירותים, בהתאמה אישית, כפי שניתן להתרשם דרך הסיור הווירטואלי באתר הרשמי. עם תגובות אוהדות מצד מעסיקים ועובדים וכן למעלה מ-70 בעלי עסקים, אין ספק כי מדובר במתחם שנמצא בתנופה, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות, כל זאת לטובת ניהול של סביבת עבודה המתבצע באופן חדשני ומותאם למטרות, בין אם לטובת קשרים עסקיים או עבודה בסביבה קהילתית תומכת ומחבקת.

לסיכום

פארק עתידים הוא מתחם עבודה וחדשנות המהווה בית בעבור חברות הייטק המחפשות סביבת עבודה מודרנית, דינמית וחדשנית. בפארק תוכלו לנצל את חדרי הישיבות, כנסים, עמדות עבודה אישיות וכן מרכז החדשנות לטובת המטרות העסקיות, כאשר מדובר באזור תוסס הנמצא בקרבה לעורקי תחבורה מרכזיים, בתי קפה ומסעדות לצד סביבה קהילתית בלב צפון העיר. על כן, זה הזמן להצטרף, כאשר באתר הרשמי תוכלו לקבל את כל הפרטים שאתם זקוקים, רגע לפני שאתם יוצרים בעבורכם ובעבור העובדים שלכם סביבת עבודה של מנצחים.

נגישות