חברות הייטק – הגיע הזמן שתכירו את GNS

חברות הייטק הן בין החברות ש משתמשות בשירותי ענן באופן נרחב במיוחד. מחד, שירותים אלה מקלים. מאידך, עשוי להיות אתגר מסוים של התנהלות מול ספקי שירותים רבים במקביל. אם אתם חברת הייטק, יש ספקית שירותים מקומית בתחום זה, אשר כדאי לכם להכיר – GNS.

מבחר שירותים שימושיים

GNS היא ספקית שירותי הענן הגלובאלי הגדולה בארץ והיא מציעה קשת רחבה של שירותי ענן שימושיים. השירותים מבוססים על תשתית של 13 חוות שרתים, אשר פרוסות במיקומים שונים ברחבי העולם, כולל ישראל, אירופה, אנגליה, ארצות הברית, קנדה ומזרח רחוק. תשתית זו מבטיחה זמני ביצוע ותגובה מצוינים. לצד שרת וירטואלי בענן של GNS, תוכלו להיעזר גם בפתרונות ERP, אבטחה, אחסון והמשכיות עסקית ועוד. כהשלמה לכך, יעמדו לרשותכם שרות ותמיכה אשר זמינים 24/7, באמצעות צוות מהנדסי מחשוב, דרך הטלפון, האימייל או בצ'ט. שירותי החברה מתאימים בעצם לעסקים בכל גודל. עם זאת, יש לה יתרון מיוחד עבור עסקים קטנים, עסקים בצמיחה ועסקים עם צרכי מחשוב אשר משתנים לעתים קרובות. זאת, מאחר ששירותי הענן מספקים להם אפיק גמיש, נוח וזול יחסית, להרחיב את מערך המחשוב שלהם לפי הצורך.

שרתים וירטואליים

VPS או Virtual Private Server (“שרתים וירטואליים") הם בין המוצרים המרכזיים שחברה זו מציעה. השרתים מצטיינים בהתאמה קלה ונוחה לדרישות משתנות של צריכת משאבים. הם מבוססי דיסקים מסוג SSD ומגיעים עם מערכת הפעלה לבחירתכם – חלונות או לינוקס. תוכלו להשתמש בהם למגוון מטרות, תוך ניהול פשוט וקל מרחוק.

 

 

אחסון וגיבוי

כל צרכי האחסון והגיבוי שלכם, יהיו זמינים מספק שירותי ענן אחד. תוכלו להשתמש באחסון בענן, שהוא גם תואם Amazon Simple Storage Service (S3). בעלות של החל מ-$12 לחודש, תוכלו לגבות את כל הדרוש לכם – שרתים וירטואליים, Office 365, Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server, MySQL Database או כל דבר אחר. התקשורת לצורך הגיבוי מוצפנת והגיבויים נשמרים בצורה מאובטחת. כמובן, תוכלו להגדיר כל פרמטר חשוב לפי הצורך, כולל תדירות הגיבוי. בהמשך, תוכלו להפיק דו"חות על הפעילות שבוצעה. משלימה את התמונה, יכולת שחזור קלה ומהירה.

אבטחה והמשכיות עסקית

בכדי להבטיח שכל נכסי המידע שלכם מוגנים, לא די בגיבוי. GNS מציעה גם שירותי ענן עבור התאוששות מאסון (DRP) והמשכיות עסקית. תוכלו להיעזר גם בשירותים ספציפית עבור הגנה ממתקפות DDoS על האתר שלכם, להיעזר בשרות פיירוול בענן או שרות WAF. לא פחות חשוב – שירותים אשר יסייעו להבטיח שהכול עובד חלק במערכות המחשוב שלכם. אלה כוללים שירותי NOC ותחזוקת שרתים, שיבטיחו זיהוי מהיר של מצבים חריגים ויצמצמו "הפתעות" ונזקים.

עוד במבחר

בין השירותים הנוספים שחברת GNS מציעה, נמצאים מנתב עומסים (Load Balancer), CDN – Content Distribution Network או Content Delivery Network, שרות Kubernetes מנוהל וכן One-Click Apps.

ERP

GNS מציעה גם שירות ענן בתחום ה-ERP, עם SAP בענן ופריוריטי בענן, בעלות של החל מחמישים דולר לחודש. המערכת מצטיינת בהטמעה קלה, כולל הגירת נתונים מהירה ל-ERP בענן. כמו כן, היא מציעה זמני תגובה מהירים וזמינות גבוהה. אלה היבטים חשובים מאוד, מאחר שמערכות ERP נוטות להיות מערכות "כבדות" יחסית. אך מסתבר שניתן לפעול מולן גם בענן, מבלי להתפשר על הביצועים.

לסיכום

עבור חברות הייטק שלא משתמשות עדיין בשירותי ענן רבים, זו עשויה להיות נקודת התחלה מצוינת. כמו כן, הקלות היחסית של שימוש בשירותי ענן, מקלה לנסות ספקים חדשים בתחום זה. אז אם אתם עדיין לא מכירים את GNS – כדאי לנסות!

נגישות