מגיעים למשרד עם אופנוע? אל תשכחו לעשות ביטוח מתאים!

נסיעה באמצעות אופנוע נחשבת לאחת מהדרכים האפקטיביות ביותר להימנע מפקקים, לצד חוויית נסיעה מהנה אשר מתבצעת במסגרת של נסיעה על כלי רכב דו גלגלי. למעשה, אם אתם בעצמכם כעובדי הייטק נוטים לנסוע למשרד עם אופנוע, אחד מההיבטים החשובים ביותר הוא ללא ספק ההיבט של רכישת כיסוי ביטוח מתאים. מדוע? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

ביטוח אופנוע – מדוע הוא חיוני בעבור כל רוכב?

רכישה של ביטוח לאופנוע נחשב ליקר ביחס לביטוחי רכב קיימים וזאת בעקבות העובדה כי באופן סטטיסטי אופנועים מעורבים פי אחד 10 בתאונות דרכים מאשר כלי רכב אחרים. מאחר ואתם רוכבי אופנוע חשופים לשלל סכנות אשר כוללות בין היתר פגיעות אשר נוצרות על רקע תאונת דרכים, לצד אירוע כמו גניבה, פירוק של חלקי האופנוע ועוד. מחיר לביטוח אופנוע באתר אודי דגן מהווה הזדמנות נהדרת בעבורכם לקבל מענה שמספק  לכם את היכולת להשקיע את הכסף בחוכמה, בייחוד על רקע הסיכונים אליהם אתם חשופים כרוכבי אופנוע.

מהם סוגי הביטוחים החשובים? ובכן, ישנם שלושה שאותם כדאי להכיר – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וכן ביטוח צד ג'. ביטוח חובה הוא ביטוח אשר אינו נמצא בגדר המלצה אלא חובה. שימו לב כי נהיגה ללא ביטוח זה עשויה להוביל להתמודדות מול רשויות החוק מאחר שמדובר בעבירה חמורה מאוד בספר החוקים, בייחוד על רקע של תאונות. התשלום בעבור הביטוח הזה נקבע בהתאם לוותק הנהיגה, הדגם של האופנוע, הגיל ועוד פרמטרים ועוד. ביטוח זה מכסה כל הוצאות בגין אובדן כושר עבודה על רקע של אשפוז או שיקום שנוצרו על רקע של תאונה, כאשר המטרה של הביטוח הזה היא לסייע לשקם את חייכם, לצד פיצוי בעבור נזקים שנגרמו לרוכבים אחרים או הולכי רגל.

 

 

ביטוח מקיף וביטוח צד ג' – כל מה שצריך לדעת

ביטוח נוסף אותו מומלץ להכיר הוא כמובן ביטוח מקיף אשר מעניק לכם כיסוי המיועד למצב של נזק לכלי הרכב אשר נוצר על רקע של שריפה פגיעה ברכוש או כאשר נגרם נזק לכלי כולל מצב של גניבה כאשר נוסף לזה אפשר לבצע רכישה של ביטוח צד ג אשר מעניק כיסוי לכל נזק שנגרם בעבור כלי רכב אחר או האופנוע עצמו, ואילו אתם כמבוטחים משלמים בעקבות הנזק במסגרת של השתתפות עצמית, ואילו חברת הביטוח משלמת את ההפרש. מדובר בביטוחים חשובים אשר נועדו להבטיח כי בכל מקרה שלא יתרחש, כמו למשל גניבה של האופנוע, תוכלו לקבל פיצוי. חשוב לציין כי בשנת 2009 החלה בישראל רפורמה בתחום של ביטוחי החובה לאופנועים כאשר המטרה היא לתגמל נהגים זהירים, כאשר בהקשר הזה ביטוח חובה ניתן לקבל ללא השתתפות עצמית. על כן, רכישה של ביטוחים מהסוג הזה היא בעלת השפעה חיובית על היכולת שלכם לנהוג בבטיחות, ובידיעה ברורה כי בכל מקרה, תוכלו לקבל פיצוי.

לסיכום

כל רוכב אופנוע מחויב לבצע רכישה של ביטוח חובה מתוקף החוק, אולם רצוי לרכוש גם ביטוח מקיף כמו גם ביטוח צד ג'. באמצעות האתר של אודי כגן תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של השקעה פיננסית משתלמת אשר תגיע לידי ביטוי במסגרת של מסגרת ביטוח  שהיא חיונית בעבור כל רוכב אופנוע, בין אם מדובר בעובדים צעירים ובוודאי בעבור נהגים ותיקים שעלולים למצוא את עצמם בתסבוכת משמעותית, בעקבות תאונה או נזק שנגרם במסגרת של נסיעה על גבי אופנוע.

נגישות