סטייל ספורט-אלגנט: מנעליים ספורטיביות ועד לטייץ ובלייזר – 4 לוקים אלגנטיים ונוחים ליום עבודה בהייטק

כעובדות בתחום ההייטק, אתן בוודאי יודעות כי עבודה בתחום היא דינאמית מאוד ומשלבת בין  עבודה מהמשרד, עבודה מהבית לצד פגישות עם בין לקוחות, שיחות עם קולגות לצד אירועים אשר הם חלק בלתי נפרד מעולם תוסס ודינאמי כמו עולם ההייטק. לרושם ראשוני יש השפעה ניכרת לא רק על הרושם אותו אתן יוצרות אל מול הלקוחות והקולגות, אלא גם על יכולת להתלבש בסטייל ובהתאם לצו האופנה, כמו למשל לבוש ספורט-אלגנט שיכול להתאים באופן מושלם ליום עבודה בתחום שבו אין קוד לבוש מוגדר. מהם הלוקים הכי אלגנטיים ונוחים ליום עבודה? להלן הפרטים.

חולצה מכופתרת לבנה, ג'ינס בצבע שחור, נעל ספורט

לא קלאסי ועל זמני שיכול להתאים ליום במשרד אבל גם לבילוי לאחר מכן כולל חולצה מכופתרת בצבע לבן, ג'ינס אשר יושב בגזרה רפויה על הגוף בצבע שחור לצד נעלי ספורט. למעשה, אחד מהטרנדים החמים של עולם האופנה כולל שילוב בין ספורט אלגנטי ועל כן מנעליים ספורטיביות אפשר לבנות מגוון רחב של לוקים למשרד, כאשר הלוק הקלאסי והעל זמני הזה יכול להתאים לכל אישה שרוצה להרגיש בנוח, אבל גם בסטייל.

טייץ שחור, חולצה טי עם כיתוב, בלייזר ונעל ספורט

דרך נהדרת להגיע למשרד בלוק אלגנטי ונוח כולל טייץ שחור, חולצת טי משוחררת עם כיתוב מדליק לצד בלייזר ונעלי ספורט. טייץ או מכנס שהוא גם נוח אבל גם כזה שיכול להוות בסיס ליצירה של לוק מרשים, בייחוד על רקע העובדה כי שילוב עם בלייזר בצבע שחור או אפור מקפיץ את הלוק הזה כמה שלבים קדימה, כל זאת מתוך מטרה להגיע למשרד בלוק של מיליון דולר אשר מבוסס על פריטים שיש לכל אחת בארון.

 

 

חליפת טרנינג, ג'קט ג'ינס, נעל מוקסין

בשנה האחרונה ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה מובילות דעת קהל משלבות את חליפת הטרינינג כחלק בלתי נפרד מלוק ליום עבודה במשרד, ואת הלוק הזה אפשר ליישם גם אצלכם. למעשה, שילוב של חליפת טרנינג איכותית ביחד עם ג'קט ג'ינס וכן נעל מוקסין בצבע שחור או חום מהווה דרך נהדרת להתלבש בשיא הסטייל למשרד,  כאשר אפשר גם  להוסיף תיק גדול בצבע שחור להשלמת הלוק, ובכך להגיע ליום במשרד עם לוק קליל, נוח וגם לא מתאמץ.

מכנס מחויט בצבע כחול כהה, חולצה מכופתרת פסים, נעל בובה

לוק מרשים ועל זמני שיכול להתאים גם למשרד אבל גם לישיבות עם לקוחות כולל מכנס מחוטי בצבע כחול כהה, חולצה מכופרת עם פסים לצד נעל בובה. נעל בובה היא אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות, כאשר ברחבי הרשת תוכלו  למצוא מגוון רחב של נעלי בובה שיכולות להתאים באופן מושלם ללוק משרדי. אם אתן רוצות להקפיץ את הלוק הזה כמה שלבים קדימה, אפשר לבחור בנעל ספורט עם פלטפורמה שתעניק לכן גם גובה אבל גם יכולת להפוך את הלוק הזה מלוק אלגנטי ללוק ספורטיבי ומחמיא.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות נהדרת להתלבש בסטייל ליום עבודה בהייטק, מבלי להתאמץ. לפני שאתן ממהרות לבצע רכישה של פריטים, רצוי לעשות סדר בארון ולהכין את הלוקים מראש באמצעות פריטים שיש לכל אחת בארון, לצד רכישה של נעלי ספורט חדשות שישרתו אתכן לא רק לטובת פעילות ספורטיבית, אלא גם מענה אופנתי שיכול להתאים באופן מושלם ליום עבודה ולאחר מכן בילוי עם קולגות, כמו גם  חברים מהבית.

נגישות