אתר VLU: סופגים ערכים והשראה

מחפשים למצוא תכנים מלאים בערך ובהשראה ולא יודעים איפה אפשר למצוא אותם? במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא על אתר חדש ומעניין, שהוקם במטרה לעשות בדיוק את זה – ללמד ערכים ולספק השראה והכול ברוח היהדות. אנו שמחים להציג בפניכם את אתר VLU.

 

פורמט חדש למטרה עתיקה

בעבר היו רק דרכים מסוימות ולא רבות לצרוך מידע ותכנים ולקבל מהם השראה. היום עולם האינטרנט והטכנולוגיה המודרנית בכלל, מספקים פלטפורמות חדשות שמאפשרות לעשות זאת. כך נולד בין השאר אתר VLU, שהוא מעין פלטפורמה ייחודית בנוף האינטרנט המקומי, עם תכני ערכים והשראה ברוח היהדות. כדי להכיר את האתר ומטרותיו יותר לעומק, ניתן וכדאי לקרוא את עמוד ה"אודות" המפורט שהוא מציע. בין השאר, תקראו שם שהאתר הוא חלק מקבוצת VLU ושהוא מיועד "להנגיש חכמה יהודית אקטואלית לאוכלוסיות מגוונות הרוצות להחכים".

 

לא משעמם בכלל!

האמת, שגם מי שערכים לא מדברים אליו, יימצא שאתר VLU מעניין למדי.  מדובר באתר שעשוי להפתיע אתכם לטובה. האתר מגיש את הדברים בפורמט קצר ולעניין, אם כי לא "חפיף" בכלל – נהפוך הוא. יש שם תכנים מושקעים למדי. אך כאמור, ההגשה היא בדרך כלל קצרה, כך שניתן לצרוך כל זאת באופן מהיר. כמובן, כל אחד מהתכנים עומד בפני עצמו, כך שזו בהחלט אתר שניתן לחזור אליו שוב ושוב וכל פעם לקרוא או לצפות בעוד דבר מה מעניין.

 

 

עוד על ערכים והשראה

איך מפתחים מידות טובות? ובכן, השראה לאתגר גדול וחשוב זה, ניתן למצוא כך מסתבר גם במקור מפתיע למדי – בנג’מין פרנקלין! מהאבות המייסדים של ארה"ב ואיש אשכולות מעניין בפני עצמו. מסתבר שפרנקלין, שהיה אדם שיטתי ומסודר מאוד, פיתח עבור עצמו שיטה לשיפור עצמי מתמשך. השיטה הייתה כל כך מוצלחת, שהוא שיתף אותה עם אחרים והיא זכתה לפופולאריות לא קטנה. עוד על כך מרחיב אתר VLU והבאנו דוגמה זאת כעת כדי להמחיש את התכנים שתמצאו בו בכלל. אם תתחילו שיטוט חופשי באתר, סביר להניח שזה יתמשך ויתמשך, כשאתם מוצאים עצמכם קוראים מאמר אחרי מאמר, צופים בסרטון ועוד סרטון. זה פשוט מעניין! רוצים עוד דוגמאות בכל הנוגע לערכים והשראה? אז בבקשה:

  • "בלי רגליים ובלי יד: סיפור אהבתם של גיבור מלחמת ששת הימים ואשתו" – סיפור חיים מופלא ואמיתי, על גיבור מלחמת ששת הימים אברהם לוי ז"ל ושלומית אשתו. כיצד ממשיכים לחיות ולחייך, גם לאחר פציעה חמורה ביותר ומגבילה? לא כפילוסופיה ותאוריה, אלא כעובדה בשטח מאדם מיוחד במינו.
  • "איך לא ללכת לאיבוד בתוך שפע האפשרויות המוגזם שהעולם מציע לנו? “ – הדילמה! איזו? איזו לא? בעולם המודרני יש אינספור דילמות כאלה. אפילו במכולת. פשוט יותר מדי אפשרויות. כיצד מתמודדים עם ריבוי אפשרויות שכזה?
  • "אהובה עוזרי – האישה שכנגד כל הסיכויים, ניצחה את החיים" – האם ניתן להמשיך בקריירה של זמרת עם סרטן גרון? ובכן, אהובה עוזרי עשתה זאת ועם הצלחה אין מה להתווכח.

 

לסיכום

במקום להעביר ערוצים בטלוויזיה או לצפות בסרטוני טיקטוק פופולאריים אך ריקניים למדי, למה שלא תצרכו תוכן עם ערכים? נסו את אתר VLU ולא תתחרטו.

נגישות