ליסינג מימוני – הפתרון של חברות ועסקים להשכרת רכב חדש

בשנים האחרונות ליסינג מימוני הפך לפתרון מעולה עבור חברות ועסקים להשכרת רכב חדש. במאמר הבא נסביר מה זה ליסינג מימוני, מה היתרונות שלו ולמה הוא מתאים במיוחד לחברות ועסקים.

מה זה ליסינג מימוני?

ליסינג מימוני המהווה פתרון להשכרת רכב לחברות ועסקים והוא למעשה אלטרנטיבה מעולה בכל הקשור לשוק מכירת הרכבים. הוא מיועד עבור חברות שמעוניינות לשלם על מה שצריך באמת לשלם ולא מעבר לזה, כאלה שמסוגלות לתחזק את הרכבים בעצמן. עסקת ליסינג מימוני היא סוג של הלוואה לרכישת רכב בתשלומים נוחים, בדרך כלל בין 46 ל-48 תשלומים חודשיים וקבועים. התשלומים הללו כוללים בתוכם כבר את החישוב של ירידת הערך וכמובן את המרכיב של הריבית, שזה יתרון משמעותי כמובן.

עסקת ליסינג מימוני מורכבת מתשלום מקדמה שמשתנה בהתאם ליכולת של הלקוח. התשלומים החודשיים הקבועים שתשלמו יהיו נגזרת של גובה המקדמה ששילמתם. את יתרת החוב לחברה אתם תחזירו בתום התקופה שלך העסקה. זה בדיוק היתרון של עסקת הליסינג, הגמישות הזו שמאפשרת לכם לקבוע מה יהיה התשלום החודשי שלכם ולהינע מהפתעות לא נעימות.

מה היתרונות של ליסינג מימוני?

תשלומים נוחים וקבועים

במסגרת עסקת הליסינג אתם יכולים להגדיר מראש מה יהיה גובה התשלומים שתשלמו בכל חודש. זה כמובן יתרון משמעותי, כי כך למעשה אתם פחות מסכנים את עצמכם ולא נכנסים להוצאות שאתם לא יכולים לעמוד בהן. מכיוון שאתם יודעים כמה תשלמו בכל חודש, תוכלו לתכנן מראש את הצעדים הכלכליים שלכם.

תנאי רכישה מעולים בתום העסקה

בתום תקופת העסקה תוכלו להחליט שאתם משדרגים את הרכב שלכם לרכב אחר, אך בהחלט שתוכלו גם לרכוש אותו מהחברה. את זה תוכלו לעשות בתנאי רכישה טובים, כאלה שלא תוכלו למצוא בשוק הפרטי אם תבקשו לרכוש רכב בעסקה רגילה.

 

 

מגוון רכבים

המגוון של הרכבים בעסקאות ליסינג מימוני הוא פשוט עצום ואם אתם מחפשים רכב, אין סיכוי שלא תמצאו את הרכב המתאים לכם ולצרכים שלכם. יתרה מכך, סביר להניח שבעסקה כזו תוכלו לקחת רכב שלא הייתם יכולים להרשות לעצמכם לרכוש בשוק הפרטי.

שירות וליווי מהיום הראשון

כשאתם לוקחים רכב בעסקת ליסינג אתם מקבלים שירות מהיום הראשון. מה זה אומר בפועל? שאם משהו לא בסדר עם הרכב או שאתם צריכים להתייעץ לגבי משהו, חברת הליסינג חייבת להיות שם עבורכם.

למה ליסינג מימוני מתאים לחברות ועסקים?

אחד היתרונות הבולטים של ליסינג מימוני בא לידי ביטוי בכך שאתם, בתור חברה, מקבלים חשבונית חודשית אשר מוכרת לצרכי מס. לכן, כשאתם לוקחים רכב לחברה שלכם בליסינג מימוני אתם למעשה חוסכים לא מעט כסף והעסקה הזו הופכת להיות סופר משתלמת מבחינת הכדאיות התזרימית שלכם כמנהלים.

בנוסף, אתם לא צריכים להשקיע את האנרגיה שלכם ברכישה ומכירה של רכבים בשוק הפרטי. אם כבר יצא לכם למכור או לקנות רכב בשוק הזה, אתם ודאי יודעים שמדובר במשימה לא פשוטה ושאנשים גוזלים מכם לא מעט אנרגיות עד שהעסקה יוצאת אל הפועל.

זו בדיוק הסיבה שבגינה מדובר בעסקה משתלמת מאד, היא לא רק כדאית מבחינה כספית, היא גם מפנה אתכם ומאפשרת לכם להשקיע את האנרגיות במקומות הנכונים, להשקיע בעסק שלכם ובהצלחה שלו.

לסיכום

אין ספק שליסינג מימוני הוא פתרון מעולה לחברות ועסקים להשכרת רכב חדש. מעבר לעובדה שהעסקה היא כדאית מבחינת כל היתרונות שהיא מציגה, ההוצאה הזו גם מורכת במס וזה יתרון חשוב מאד.

נגישות