גיוס תרומות לעמותות בלחיצת כפתור: הכירו את הפלטפורמה החדשנית של אטלס

בעידן האינטרנטי ניתן להבחין כי לא אומרת פעולות שאותן ביצענו באופן עצמאי הפכו לקלות ופשוטות יותר מאי פעם, גם בכל הקשור לתהליך של גיוס כספים. למעשה, אם בעבר בעלי עמותות או נציגים של עמותות נדרשו להפעיל את הדמיון ואת היצירתיות לטובת גיוס כספים מוצלח, כיום ניתן להיעזר בפלטפורמות אינטרנטיות חדשניות אשר מאפשרות לבצע את התהליך באופן קל, מהיר ואפילו יעיל יותר מאי פעם. הפלטפורמה החדשנית של חברת אטלס היא בדיוק כזו, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות לבצע את תהליך גיוס הכספים – בלחיצת כפתור.

גיוס כספים – כך תעשו זאת באופן מהיר ויעיל

אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בעבור בעלי עמותות כמו גם נציגי העמותה הוא נושא של גיוס כספים. מדובר במנוע הצמיחה בעבור כל עמותה אשר מעוניינת להרחיב את היקף הפעילות, כמו גם להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר ליצור אופק לעתיד בהתבסס על גיוס מוצלח של תרומות מבעלי עסקים, קרנות כמו גם תורמים פרטיים. פעילות חברתית חשובה כמו פעילות של עמותה חייבת להיות מתוקצבת, כאשר דרך הפלטפורמה האינטרנטית של חברת אטלס תוכלו  לבצע את תהליך הגיוס באופן יעיל, מהיר ובשקיפות מלאה. מדובר בחברה אשר הצליחה לפתח מערכת מתקדמת אשר מאפשרת לכם כבעלי העמותה או כנציגים לבצע את תהליך הגיוס באופן אפקטיבי, ומבוסס תוצאות.

חברת אטלס הצליחה לפתח פתרונות גיוס מתקדמים אשר מבוססים בין היתר על פרופילים עדכניים של קרנות אשר תומכות בישראל מרחבי העולם, אפשרות לקבלת מידע אודות קולות קוראים לצד מכרזים וכן תמיכה ממשלתית במגוון תחומים שבהן פועלת העמותה. בנוסף, חברת אטלס הצליחה לפתח סוכן חכם אשר מרכז בעבורכם את כל ההזדמנויות התמיכה לפי תחומי העניין לצד תמיכה מקצועית של מפתחי משאבים בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום.

 

 

ממשק ידידותי אשר מייעל את תהליך הגיוס

הבסיס לגיוס משאבים מוצלח מבוסס על ניהול כלל התהליכים באופן יעיל קל ומתקדם. על כן באמצעות פתרונות המימון של חברת אטלס תוכלו להצטרף לבעלי עמותות אשר כבר עכשיו מנצלים את הקידמה האינטרנטית, לטובת גיוס כספים מוצלח. חברת אטלס השקיעה משאבים רבים מתוך מטרה להוביל ליצירה של פלטפורמה ידידותית למשתמש, ועדות להצלחה ניתן לראות עם תגובות אוהדות מצד בעלי עמותות אשר מנצלים את האתר של חברת אטלס לטובת קידום של תהליך גיוס כספים, בין אם מדובר בעמותה חדשה או בעמותה ותיקה. כל מה שצריך לעשות הוא להתחבר לאזור האישי באתר, ובכך ליצור מענה המאפשר לכם להתמקד בתהליך הגיוס המתבצע בשקיפות מלאה ותוך שימת דגש על שימוש בכלים מתקדמים המאפשרים לכם להשלים את התהליך, ובכך לקדם את התוכנית האסטרטגית של העמותה לטווח הקצר כמו גם לטווח הרחוק.

לסיכום

הפלטפורמה של אתר אטלס היא פלטפורמה מתקדמת ובעלת השפעה חיובית על היכולת שלכם כבעלי עמותות לקדם את המטרות שלכם, וזאת באמצעות גישה למקורות מימון איכותיים ומבוססים. אם גם אתם מרגישים שהגיע הזמן להתקדם לדור הבא של עולם הגיוס, זה הזמן להיכנס לאתר של חברת אטלס ובכך להצטרף לאלפי בעלי עמותות כמו גם נציגים אשר עוסקים בתחום הפיתוח והגיוס, כחלק מיצירה של מענה אשר מאפשר להשלים את יעד הגיוס בזמן ובליווי מקצועי המתבצע לכל אורך הדרך. אז קדימה, למה אתם מחכים? זה הזמן להצטרף ובכך להוביל לקידום משמעותי של הליך הגיוס המתבצע באופן יעיל, מהיר ובשקיפות לכל אורך הדרך, עד לסיום.

נגישות