צועדים קדימה – לא רק בהייטק אלא גם בעולם ייצור הפלסטיק: הכירו את ישר פלסטיק

עסקים שרוצים להתקדם מהיבטים טכנולוגיים כאלה ואחרים, חייבים לעבוד עם ספקים איכותיים. ספקים, שהם מומחים בעלי ניסיון בתחומי הטכנולוגיה שבהם מדובר. פלסטיק הוא אחד התחומים האלה, אשר עסקים שמוכרים מוצרים לעתים זקוקים לו. מי יכול להציע לכם את הפתרון המקצועי ביותר לנושא זה? הכירו את חברת ישר תעשיות פלסטיק.

מתמחה בפלסטיק

י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא חברה מקומית וותיקה, אשר נוסדה ב-1978. החברה פועלת בענפי תעשייה ושירותים רבים בארץ וגם בעולם. זאת, כולל ענפי האסתטיקה, הציוד הרפואי, הציוד הביטחוני, השקיה וחקלאות, אלקטרוניקה והייטק וכן מוצרי צריכה. התמחותה המרכזית היא בתחום הפלסטיק. חברת ישר תעשיות פלסטיק מציעה מגוון שירותים בתחום זה, עבור עסקים גדולים (בלבד). למעשה, היא מתמחה בפיתוח, בייצור ובהתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים בתעשיית הפלסטיק.

מה מיוחד בחברה זו?

אז למה דווקא ישר פלסטיק? מה שמיוחד בה, הוא שזו חברה אחת, אשר בה תוכלו לקבל פתרון שלם וכולל בתחומים אלה. אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה – הכל במקום אחד. הכל גם כלול באחריות אחת. המשמעות לכך עבורכם, היא בין השאר שהלקוח נהנה מחסכון בזמן וכסף, מקבל מוצר יותר איכותי, חוסך בפחת, בניהול לוגיסטיקה ובהובלה ומשפר יציבות.

השירותים בתמצית

ישר מציעה קשת שירותים בתחום הפלסטיק והם כוללים

  • הזרקת פלסטיק – התמחותה העיקרית של החברה. הזרקה מחומרים טכניים מגוונים וגם הזרקת שני חומרים על אותו מוצר (הזרקה דו קומפוננטית), הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים ועוד. ישר מציעה גם שירותי תכנון וייצור תבניות וכלים עבור הזרקת פלסטיק ושירותי תחזוקה שוטפת לתבניות, תיקון ואחסון שלהן.
  • שירותי עיצוב ותכנון – עיצוב מוצר וכן שירותי תכן הנדסי (תכנון המוצר ברמה הטכנית). עוד מוצעים, שירותי תכנון מוצרים כחלק ממחלקת הפיתוח של הלקוח.
  • שירותי עיבוד שבבי משלים עבור חלקי הפלסטיק.
  • הרכבות אלקטרו מכאניות.

 

 

גם פלסטיק זה הייטק

תחום הפלסטיק הוא למעשה תחום מתוחכם למדי ובהחלט ניתן לתאר גם אותו כהייטק. אלה כמה דוגמאות לכך, משירותים שמציעה ישר תעשיות פלסטיק:

  • צביעה מוליכה – לצד צביעה רגילה של המוצרים, ניתן לקבל מישר גם שירותי צביעה מוליכה. מדובר על צבע מוליך, אשר מיושם כתחליף לסיכוך, לשם הגנה מהפרעות תדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) והפרעות אלקטרומגנטיות בכלל (EMI – Electromagnetic Interference).
  • הדפסות מתוחכמות – דפוס דיגיטלי במספר צבעים וכן הדפסות טמפון (הדפסה על משטחים לא ישרים) על מוצרי הפלסטיק.
  • הלחמות אולטרה סוניות – לשם חיבור חומרים פלסטיים למכלולים, אשר לא ניתן לייצר בתהליך ההזרקה. חברת ישר פלסטיק מתמחה בייצור הקרן וגם בייצור המקבעים להלחמה. היא גם משתמשת במכשור מתקדם לכיול עוצמת ותדר הקרן הנדרשת להלחמה ואף נחשבת למומחית בתחום זה.
  • ציוד מתקדם – בכל המחלקות נעשה שימוש בציוד ייעודי וחדשני, לשם מתן מענה לצרכים שונים של הלקוחות. זאת, מייצור פריט בודד ועד הרכבת, אריזת ומשלוח מוצר שלם. בליבת השירות של החברה, נמצאות כ-30 מכונות הזרקה, של 50 עד 1,400 טון.
  • סביבות מבוקרות – הייצור מתבצע בסביבת עבודה נקייה מיוחדת, תואמת תקנים. למעשה, החברה מחזיקה באישור ISO-13485 רפואי ויש לה מערך הרכבות רפואיות שנותן לכך ביטוי. זאת, כולל חדר הרכבות “לבן” (סביבה מבוקרת) של כ-280 מ”ר ובו חדר נקי (ISO8 – CLASS 100,000) בגודל כ-70 מ”ר. בעזרת חדר זה, מקבלים הרכבות בתנאי ניקיון רפואיים. עבור מכלולים, תת מכלולים ואף מוצרים מוגמרים בתחום הרפואי.

לסיכום

בשורה התחתונה, ההמלצה פשוטה למדי: עבדו עם מקצוענים! ואם מדברים על פלסטיק, זה אומר ישר תעשיות פלסטיק.

נגישות