פעילות משמעותית – גם לחברות וארגונים: מהו מסע ישראלי?

אם אתם מחפשים פעילות משמעותית בעבור העובדים שלכם, אין ספק כי הפעילות של מסע ישראלי בעלת משמעות אדירה מבחינת היכולת לנצל את האווירה כמו גם התכנים המקצועיים לטובת העמקת החיבור וכן יצירה של חוויה בלתי נשכחת שתיחרט היטב בזיכרון. עושה ישראלי הוא למעשה מחנה אשר משלב בין מעורבות חברתית לבין ערכיות אשר הפכה אותו לאחת מהפעילויות המבוקשות ביותר בעבור חברות וארגונים, כאשר בסקירה הזו נציג לכם את כל מה שצריך לדעת אודות ארגון פורץ דרך שמצליח להוביל ליצירה של שינוי משמעותי בחברה הישראלית, וזאת על ידי עשייה אשר מתבצעת במסגרת של העצמה אישית. מה חשוב לדעת אודות מסע ישראלי? להלן הפרטים.

מסע ישראלי – חוויה בלתי נשכחת בעבור עובדים

מסע ישראלי הוא ארגון חינוכי אשר פועל במדינת ישראל ובעולם ואשר הוקם מתוך מטרה ליצור שיח זהותי וזאת מתוך מטרה להעמיק את החיבור והשייכות לארץ ולמדינת ישראל. היתרון של מסע ישראלי נובע בשל קריאה למעורבות ואכפתיות כמו גם לקיחת אחריות אשר נועדה להוביל ליצירה של תרומה אמיתית לעם ולמדינת ישראל. כדאי לקחת חלק במסע ישראלי מאחר ומדובר במסע שמאפשר לכם ולעובדים שלכם לקחת חלק בפעילות חווייתית  ועוצמתית המתבצעת בתנאי שטח, כאשר המסע עצמו נמשך כשישה ימים, והוא מיועד בעבור חברות גדולות כמו גם בעלי עסקים קטנים.

במסגרת הפעילות העובדים יכולים לקחת חלק במסע ייחודי אשר בו הם מקיימים בירור פנימי ביחס לעצמם, לקהילה ואפילו למקום העבודה, כאשר העצמה אישית אשר מתבצעת במסגרת של שהות במחנה כמו זה מהווה הזדמנות לא רק לתת ערך מוסף לעובדים, אלא גם ליצור גיבוש אשר מתבצע במסגרת של שהייה בתנאי שטח. בעידן שבו לא מעט עובדים חשים שחיקה וכן רצון ליצור שינוי, אין ספק כי בעבור חברות וארגונים מסע ישראלי הוא פתרון אשר מאפשר לנצל את המעטפת לטובת מתן של דגש על הפן האישי, וגם בפן המקצועי המתבצע בסביבה ניטרלית ומעצימה.

 

 

גיבוש מרגש ומקורי בעבור העובדים

אם אתם שוברים את הראש לגבי יום גיבוש לעובדים שיהיה גם מקורי אבל גם בעל ערך מוסף, אין ספק כי יציאה למסע בחסותו של ארגון חינוכי פורץ דרך  כמו מסע ישראלי הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. עם מעל ל-17 שנים של ניסיון בתחום וכן מדריכים מנוסים, תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים בעובדים ומעניקים להם וגם לכם כמנהלים את היכולת ליצור גיבוש מרגש, מקורי וערכי, כל זאת במדינת ישראל ועם שימת דגש על פיתוח אישי המתבצע במסגרת של מחנה מעצים. נוסף לכך, אי אפשר להתעלם מכך כי מדובר בדרך נהדרת לסייע למיתוג המעסיק שלכם כחברה אשר דואגת לרווחת העובדים, וזאת בשל היכולת להוציא את העובדים לחוויה בטבע המתרחשת במסגרת של שהות משותפת.

מעטפת מקצועית לכל אורך הדרך

הוועד המנהל של מסע ישראלי מורכב מאישי ציבור מוכרים ומוערכים, כאשר הארגון עובד בשיתוף פעולה עם גורמי חינוך. מי שעומד בראש הארגון הוא האלוף במילואים אליעזר שקדי, כאשר לצדו אישי ציבור מכובדים כמו למשל מרים פרץ. ברבות השנים זכה הארגון לשבחים רבים, ועל כן אין ספק כי בעבור חברות וארגונים, יציאה למסע כמו זה מהווה דרך להשקיע בעובדים, בפן המקצועי והאישי.

לסיכום

כמנהלים, זה הזמן להזמין את העובדים שלכם לגיבוש חוויתי המתבצע במסגרת של מסע ישראלי. במסגרת הזו תוכלו לדאוג לצמיחה האישית של העובדים, ואף להוביל ליצירה של התפתחות של הארגון כמקשה אחת, כל זאת בזכות גיבוש מהנה, מקורי ובלתי נשכח בחסות מסע ישראלי.

נגישות