ויטמין סי, מורינגה או בכלל אבץ? 5 תוספי תזונה שיסייעו לכם לעבור את החורף הקרוב בשלום

החורף מתקרב והגיע הזמן להתכונן, לא רק מבחינת רכישה של ביגוד אלא גם מבחינת הרכב התזונה. בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד תוספי התזונה הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של מיליוני ישראלים, ולא בכדי. הסיבה לכך נובעת בעקבות היכולת לנצל את הרכיבים המצויים בתוך התוסף לטובת מלחמה בחיידקים רדיקליים חופשיים לצד בעיות בריאותיות המזוהות עם תקופת החורף, כמו למשל צינון. מהם חמשת התוספים שיכולים לסייע לכם ולבני המשפחה לעבור את החורף בשלום? להלן הפרטים.

ויטמין C

על מנת לעבור את החומות את החורף בשלום אפשר ואף רצוי להגביר את צריכת הוויטמין c באורח החיים, וזאת דרך נטילה של תוסף תזונה או דרך הגברת צריכה של מאכלים אשר ידועים בריכוז גבוה של הוויטמין. מדוע הוא חשוב? ובכן, מדובר בוויטמין אשר ידוע בפעילות נוגדת חמצון עוצמתית, יצירת קולגן כמו גם שמירה על בריאות העצם, העור וכן כלי הדם. באתר טבע בריא תוכלו לבצע רכישה של תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של הוויטמין הזה, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של  מענה אשר מאפשר לכם להכין את הגוף ולחזק אותו בזמן התקופה החורף, אבל גם לכל אורך השנה.

אומגה 3

אומגה 3 הוא תוסף תזונה עוצמתי אשר ידוע בתרונות הבריאותיים שלו, וזאת בשל ריכוז גבוה של חומצות אמינו אשר חיוניות לגוף האדם ונקראות בשם DHA וכן EPA, כאשר מדובר בחומצות אשר לוקחות חלק בתפקידים חשובים בגוף האדם, החל מסיוע לשיפור של המערכת המוחית ובהתאם לכך גם עשוי לסייע גם בשיפור הזיכרון. על כן, מדובר בתוסף תזונה איכותי ומבוקש מאוד.

אבץ

רכישה של תוסף תזונה אבץ מהווה הזדמנות מצוינת לסייע לתפקוד התקין של הגוף, וזאת בשל היותו מינרל חיוני אשר נועד לסייע למגוון רחב של תהליכים – החל מחלוקה תקינה של תאים ועד לסיוע במניעה של מחלות לב או כלי דם. נוסף לכך חשוב לדעת כי הוא גם חשוב מאוד לתפקוד תקין של חוש הטעם כמו גם הריח ועל כן הגוף שלכם זקוק לאספקה שוטפת שלו בהתאם למינון יומי אשר מותאם לגיל ולמשקל. שימו לב כי אבץ ניתן לשלב לא רק באמצעות תוספי תזונה, אלא גם באמצעות תזונה כמו למשל בשר אדום, חלקי פנים לצד אגוזים וזרעים אשר מהווים פצצות אנרגיה מעולות בתקופה החורפית.

 

 

מורינגה

צמח המורינגה הוא צמח מרפא אשר בשנים האחרונות הפך לפופולרי מאוד בעולם תוספי התזונה, וזאת בשל הסגולות המיוחסות לו. נהוג להשתמש בצמח הזה למניעה וסיוע למאות מחלות, וזאת בשל התכולה המצוין אשר מורכבת מנוגדי חמצון לצד ויטמינים וחלבונים אשר יכולים לסייע לטובת הפחתה של לחץ דם, איזון רמות הסוכר בדם לצד הקלה על כאבים.

כורכום

שימוש בתמצית צמח הכורכום הוביל ליצירה שלמה שמכונה בשם הזהב הצהוב וזאת בשל הרכיבים הפעילים אשר כוללים בין היתר נוגדי חמצון, לצד כוכרמין שהוא החומר הפעיל המצוי בתוך שורש הצמח, ולו מיוחסים יתרונות בריאותיים שאותם אפשר לנצל, לטובת חיזוק הגוף, רגע לפני בואו של החורף.

לסיכום

רכישה של תוספי תזונה מהווה דרך מצוינת להתכונן  ולהכין את הגוף שלכם לקראת החורף, כל זאת בזכות רכיבים פעילים אשר נועדו לסייע לטובת מגוון רחב של מצבים. החלטה לגבי רכישה של תוסף צריכה להתבצע בהתאם להתייעצות עם הרופא המטפל, וזאת מתוך מטרה לנצל את התוסף במלואו.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות