שותים בכיף: אתם פשוט חייבים בקבוק חכם לעידוד השתייה

בדיוק כמו שמכונית איננה יכולה לנסוע ללא דלק, כך גם גוף האדם אינו יכול לתפקד ללא מים. למעשה, כ- 60% מגוף האדם מורכב ממים ועל כן האנטומית האנושית מבוססת במידה רבה על מים, לטובת תפקוד תקין. יחד עם זאת, בעידן שבו רבים נוטים לשתות משקאות ממותקים, לא פעם נוצר מצב של התייבשות או חוסר ריכוז שהמקור שלו מתחיל ונגמר בקצב שתיית המים. כיצד תוכלו להקפיד על שתייה באופן קבוע ואפילו מהנה? ובכן, הכירו את הבקבוק החכם.

בקבוק חכם לשתיית מים – פיתוח יוצא דופן

עולם הטכנולוגיה לא נשאר מאחור גם כאשר מדובר בפעולות בסיסיות שכל אחד ואחת מאיתנו מבצעים, כמו שתיית מים. פיתוח של בקבוק חכם  לשתייה הוא פיתוח בעל השפעה אדירה על הבריאות של הציבור, וזאת בשל העובדה כי מדובר בבקבוק אשר מאפשר לראות את כמות המים ששתינו במהלך היום, כולל נתונים המותאמים לגיל, משקל ואופי הפעילות הגופנית במסגרת של שימוש באפליקציה המחוברת לבקבוק. ברחבי הרשת ניתן למצוא עשרות דגמים של בקבוקים חכמים בטווח מחירים נגיש לכל כיס, כאשר מדובר ללא ספק בפיתוח יוצא דופן שמאפשר להרוות את הצימאון באופן אפקטיבי ואפילו מהנה, בשל היכולת לבחון את הנתונים בזמן אמת ואף ליצור חווית שתייה מהנה, בעקבות עיצוב חדשני שקורץ לכל הגילאים.

שותים בכיף: אתם פשוט חייבים בקבוק חכם לעידוד השתייה

סוללה חזקה ואקולוגית

כולנו יודעים כי בזמן שהטמפרטורות עולות, נדרש להגביר את קצב צריכת המים, מתוך מטרה למנוע התייבשות. בקבוק חכם מאפשר לחשב גם את הנסיבות החיצוניות בדמות מזג אוויר, ובהתאם לכך ישלח התראות כי נדרש להמשיך ולשתות מים מתוך מטרה להשלים את הכמות היומית המומלצת. הסוללה החזקה של הבקבוק מאפשרת להשתמש בו למשך תקופה של שנה ללא צורך בהחלפה של מטען, ועל כן מדובר בהשקעה כספית משתלמת בהרבה מאשר רכישה של בקבוק מים רגיל שנותר לא פעם מלא, בעקבות שכחה כי צריך לשתות או בעקבות התחממות של המים עד לכדי מצב של חוסר חשק לשתות. בקבוקים חכמים מאפשרים לשמור על הטמפרטורה, ובכך להוביל לשימוש קבוע בבקבוק גם במזג אוויר חם מאוד ובוודאי כאשר מזג האוויר מתקרר. מדובר בבקבוק אקולוגי שנשמר למשך זמן רב ובשל כך העלות הכספית שלו היא לא רק משתלמת אלא גם בעלת אפקט אקולוגי המאפשר להיפטר מבקבוקי הפלסטיק המזהמים.

לסיכום

רכישה של בקבוק חכם מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם ליצור שגרת שתייה המאפשרת להרוות את הגוף במים ובהתאם לכך לשמור על תפקוד תקין, אך במקביל גם ליצור חוויה של ממש כתוצאה משימוש בבקבוק איכותי שגם שומר על הטמפרטורה אך גם מהווה אביזר מעוצב לכל דבר ועניין, בעקבות עיצובים מדליקים במגוון גדול של צבעים – לגברים, נשים ואפילו ילדים.

נגישות